Logo
Preču katalogs
Izpārdošana

Pirkumu grozā nav nevienas preces

Lai pievienotu preces, dodies uz preču katalogu.

Tikkurila SUPI LATTIAOLJY EC 0.9L Eļļa pirts grīdām

Preces kods: 1305243

Kategorija: Pirts lakas

Mērvienība: gab.

Svītru kods: 6408070057612

7,90 €/gab.
Apraksts
Ūdens bāzes eļļa koka virsmu apstrādei mitrās iekštelpās. Eļļa ir balstīta uz dabiskas eļļas atvasinājumiem. Aizsargā koksni no mitruma un netīrumiem. Samazina arī koka virsmas plaisāšanu. Celtniecības materiālu emisijas klase M1.
Īpašības

Piemērota neapstrādātu vai iepriekš eļļotu koka virsmu aizsardzībai mitrās iekštelpās. Piemērota arī termiski modificētām un cietkoksnes virsmām.

Pielietojums
Koka grīdas un pirts grīdu paliktņi.

TEHNISKIE DATI
Krāsa ir piemērota grīdām iekšdarbos Krāsa ir ūdens bāzes Darbarīks ota 
Krāsas patēriņš uz raupjām virsmām

m2/l
 
Krāsas patēriņš uz gludām virsmām
15 
m2/l
Bāzes krāsas
EC
Toņu klāsts
Bezkrāsains. Tonēšana atbilstoši toņu kartei „Koka pārklājumi un lakas iekšdarbos”.
Spīdums
nenoteikts
Celtniecības materiālu emisijas klase
M1


Patēriņš

8-15 m²/l, atkarībā no koka porainības un sugas.

Iepakojumi
0.9 L
Šķīdinātājs
Ūdens
Uzklāšanas metode

Ota vai sūklis.

Žūšanas laiks (23°C, gaisa relatīvais mitrums 50%)

Virsma ir nožuvusi pēc dažām stundām. Lietošanai gatava pēc apm. 2 dienām. Žūšanas laiku ietekmē virsmas porainība un uzklātais eļļas daudzums.

Sausais atlikums pēc tilpuma
14%


Blīvums
1.0 kg/l, ISO 2811.
Uzglabāšana
Sargāt no sala. Atvērta tara rūpīgi jāaizver. Atvērts produkta iepakojums jāizlieto viena darba projekta laikā. Pustukšā tarā produkta īpašības var mainīties.

UZKLĀŠANA
Uzklāšanas nosacījumi
Uzklāšanas un žūšanas laikā gaisa, virsmas un eļļas temperatūrai ir jābūt vismaz +5 ºC un gaisa relatīvajam mitrumam zem 80%.
Sagatavošana
Jaunas, neapstrādātas koka virsmas: 
No koka virsmas jānotīra netīrumi un putekļi. Virsmas viegli jāsamitrina un pēc nožūšanas jānoslīpē ar smilšpapīru Nr. 230, lai noņemtu vaļīgās koka šķiedras. Jānotīra slīpēšanas putekļi. 

Iepriekš ar eļļu apstrādātas koka virsmas: 
Jānomazgā ar Supi Saunapesu kopšanas līdzekli, ievērojot lietošanas pamācību, rūpīgi jānoskalo un jānožāvē. Ja nepieciešams, jānoslīpē un jānotīra slīpēšanas putekļi. Atlupusī krāsa jānoņem ar skrāpi un/vai tērauda suku. Ja uz koka virsmas ir palikusi redzama plēve, tā pirms apstrādes ir jānoņem.
Eļļošana
Pirms lietošanas un uzklāšanas laikā Supi Lattiaöljy rūpīgi jāsamaisa. Jāuzklāj vienā kārtā ar otu vai sūkli tā, lai eļļa vienmērīgi iesūktos koksnē. Liekā eļļa jānoslauka pēc apm. 30 minūtēm. Lai izvairītos no pārklāšanās, eļļa jāuzklāj ar nepārtrauktiem triepieniem visa dēļa garumā. Apstrāde ar eļļu padara koksni tumšāku. Pirms lietošanas pirts rūpīgi jāizsilda un jāizvēdina. Nepieciešamības gadījumā jāveic remontkrāsošana. Pastāvīgai mitruma iedarbībai pakļautām virsmām pēc laika ir jāveic atkārtota apstrāde.
Darbarīku mazgāšana
Jāizmazgā ar ziepēm un ūdeni. Viegli sacietējušas eļļas noņemšanai ir ieteicams izmantot Tikkurila Pensselipesu darbarīku mazgāšanas līdzekli.
Virsmas kopšana
Ar jaunu virsmu apm. 1 nedēļu jāapietas saudzīgi. Ja nepieciešams, 2 dienas pēc apstrādes, virsmu var tīrīt ar mīkstu suku vai birsti. Lai produkts sacietētu un sasniegtu pilnīgu izturību, virsmu var tīrīt ne agrāk kā pēc 1 mēneša ar Supi Saunapesu kopšanas līdzekli (1-2 dl kopšanas līdzekļa uz 5 litriem ūdens).
Svars 1.00 kg
Zīmols TIKKURILA